Zaopatrzenie Przemysłu ELMET-TOOLS jest to firma działająca na rynku od 2011 roku. Od tego czasu bardzo skrupulatnie pracowaliśmy nad uzyskaniem jak najlepszych cen u Naszych dystrybutorów aby zadowolić wszystkie potrzeby klienta. W firmie pracuje kilka osób a każda z nich odpowiedzialna jest za różne elementy prawidłowego i sprawnego funkcjonowania firmy.

Firma mieści się w niewielkiej miejscowości zwanej Lubań :) Jest to bardzo dobra lokalizacja ze względu na prężnie rozwijający się przemysł w pobliskiej Strefie Ekonomicznej w Wykrotach oraz wielu pobliskich Naszych dystrybutorów dzięki czemu towar, którego nie posiadamy na magazynie możemy mieć u siebie jeszcze tego samego dnia.

Wysyłki towarów zamówionych staramy się realizować natychmiastowo. Jedyne opóźnienia z wysyłką wiążą się z potrzebą zamówienia towaru, ponieważ nie da się sprostać wszystkim klientom i posiadać "wszystko" na magazynie. Niemniej jednak opóźnienia te nie powinny trwać dłużej niż 48h, ponieważ mniej więcej tyle czekamy na zamówiony towar w najgorszym przypadku. Wyjątek stanowią święta kiedy to pomimo Naszych szczerych chęci czas realizacji zamówienia wydłuży się z racji dni ustawowo wolnych od pracy.

Nasi dwaj specjaliści zawsze służą pomocą w zakresie doboru narzędzi, parametrów obróbki oraz odpowiadają na wszystkie Państwa pytania.

Godziny pracy nie są określone na sztywno. Przyjąć trzeba, że firma pracuje od pn.-pt. w godzinach od 7.00-15.00 jednak próby kontaktu można podejmować nawet do godziny 18stej. W wyjątkowych przypadkach można również próbować kontaktować się w soboty niemniej jednak nie zawsze będzie to próba udana, ponieważ jak wszyscy również mamy życie prywatne ;)

ELMET-TOOLS